Perfekcyjne połączenie
Nowa stacja dokująca firmy JUNG dla odtwarzaczy MP3, iPod i iPhone montowana po prostu w standardowych puszkach instalacyjnych.

W zależności od upodobań można montować stację dokującą i moduły głośników razem lub osobno, w ramkach wielokrotnych lub pojedynczych. Niezależnie od sposobu montażu gwarantowany jest pierwszorzędny dźwięk.  
   
 
 
Foto
Zajmujemy się również projektowaniem tradycyjnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych, dla wszystkich typów obiektów, w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie projektowe.

W zakres instalacji elektrycznych wchodzą wszelkie instalacje niskiego napięcia wymagane dla odpowiednich obiektów różnego przeznaczenia.

W zakresie instalacji teletechnicznych projektujemy: systemy sygnalizacji pożarowej, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, instalacje kontroli dostępu, alarmowe i dozorowe CCTV, instalacje przyzywowe, domofonowe, radiowo-telewizyjne i satelitarne, telefoniczne i komputerowe oraz inne niskoprądowe.

Współpracujemy z wieloma firmami wykonawczymi świadcząc usługi na ich rzecz, ewentualnie posiłkując się ich wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Firma współpracuje również z niezależnymi projektantami na zasadach wymiany wiedzy technicznej, konsultacji, oraz optymalizacji przyjmowanych rozwiązań technicznych i weryfikacji wszystkich projektów.
 

 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

45-011 Opole, ul. Koraszewskiego 2-6/8
tel. 504 073 097, e-mail: info@abtom.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS